Na luzie 11 stycznia 2014, 21:17

Latająca dziewczyna. Przebije Iwonę Blecharczyk?

Alexandra Melnick to z pozoru zwykła dziewczyna z Kalifornii, która na YouTube umieszcza filmy ze swoich przelotów. Licznik obejrzeń nagrania „My Solo Flight” przedstawiającego lot Cessną 152 właśnie się rozpędza – obejrzało go niemal 300 tys. osób, a kanał autorki cieszy się już 2 tysiącami subskrybentów.

Alexandra Melnick, fot. YouTube

Alexandra Melnick, fot. YouTube

Alexandra Melnick mieszka w Carlsbad w Kalifornii, a latania uczyła się w Embry–Riddle Aeronautical University oraz Embry–Riddle Aeronautical University. Filmy dokumentujące jej wielką pasję, Kalifornijka umieszcza w serwisie YouTube.

Nie od dziś wiadomo, że internauci lubią kobiety, koty, a czasem także latanie – dlatego połączenie co najmniej dwóch z wymienionych rzeczy musiało okazać się strzałem w dziesiątkę. YouTube’owy kanał staje się coraz popularniejszy.

Być może jeszcze chwila, a Alexandra będzie mogła liczyć na taką popularność, jak Iwona Blecharczyk – blondynka z Podkarpacia jeżdżąca ciężarówkami, którą obserwuje już 67 tys. użytkowników Facebooka.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł i chcesz odwiedzać nas częściej, udostępnij go na Facebooku, skomentuj oraz polub nasz portal, by otrzymywać więcej treści, które mogą Cię zainteresować: