Wiadomości 14 stycznia 2014, 10:28

Kraków. Policjanci znaleźli w mieszkaniu kokainę, maczetę i przestępcę

Policjanci znaleźli kilogram kokainy, 180 działek marihuany, maczetę oraz poszukiwanego przestępcę w jednym z krakowskim mieszkań.

Maczeta. Fot. McLeod/Wikimedia

Maczeta. Fot. McLeod/Wikimedia

– Policjanci od pewnego czasu obserwowali notorycznych „imprezowiczów”, zdradzało ich głośne zachowanie. W końcu dziewięć osób trafiło do policyjnego aresztu – mówi podinsp. Mariusz Ciarka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie cytowany przez portal lovekrakow.pl.

Policjanci weszli do mieszkania z powodu zakłócania ciszy nocnej przez lokatorów.

– Gdy tylko poruszyli tę kwestię z osobami znajdującymi się w mieszkaniu, jeden z mężczyzn rzucił się na funkcjonariuszy i uderzył jednego z nich. Napastnik został szybko obezwładniony przez drugiego z policjantów – relacjonuje podinsp. Mariusz Ciarka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Jak czytamy na portalu lovekrakow.pl, funkcjonariusze przeszukali mieszkanie znajdując w nim niemal kilogram kokainy, 180 działek marihuany, akcesoria do porcjowania narkotyków, nóż, maczetę, farby w sprayach, a także pobrudzoną farbą odzież.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł i chcesz odwiedzać nas częściej, udostępnij go na Facebooku, skomentuj oraz polub nasz portal, by otrzymywać więcej treści, które mogą Cię zainteresować: