Na luzie 12 marca 2013, 12:34

„House of Cardinals” – gdyby Francis Underwood był kardynałem…

Zabawną parodię trailera „House of Cards” zaprezentowali Jon Deutsch i Ross Cohen. „House of Cardinals” nawiązuje do rozpoczynającego się w Watykanie konklawe.

Kadr z "House of Cardinals" parodii amerykańskiego serialu "House of Cards" z Kevinem Spacey w roli kongresmena Francisa Underwooda, fot. YouTube

Kadr z „House of Cardinals” parodii amerykańskiego serialu „House of Cards” z Kevinem Spacey w roli kongresmena Francisa Underwooda, fot. YouTube

„House of Cardinals” to dwuminutowa przeróbka trailera popularnego, amerykańskiego serialu „House of Cards” z Kevinem Spacey w roli głównej. Serial prezentuje Waszyngton od kuchni: główny bohater, kongresmen Francis Underwood jest inicjatorem i uczestnikiem makawielicznych intryg.

Jon Deutsch i Ross Cohen zaprezentowali właśnie parodię serialu, nawiązującą do rozpoczynającego się właśnie konklawe. „House of Cardinals” prezentuje intrygi wewnątrz Watykanu których uczestnikiem jest…. kardynał Francis Underwood.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł i chcesz odwiedzać nas częściej, udostępnij go na Facebooku, skomentuj oraz polub nasz portal, by otrzymywać więcej treści, które mogą Cię zainteresować: