Na luzie 26 grudnia 2012, 13:09

Tor „Apetor” Eckhoff. Bardzo ekscentryczny Norweg

Filmy publikowane przez Tora Eckhoffa cieszą się coraz większą popularnością. Ekscentryczny Norweg znany jest z bardzo nietypowych sposób spędzania wolnego czasu.

Tor Eckhoff w swoim żywiole, fot. Apetor, YouTube

Tor Eckhoff w swoim żywiole, fot. Apetor, YouTube

Tor Eckhoff z Vestfold w południowej Norwegii publikuje swoje filmy pod pseudonimem Apetor. Ich głównym motywem są pasje 48-latka: Eckhoff uwielbia lodowate kąpiele w przeręblach, jeżdżenie na łyżwach po zamarzniętym jeziorze, ślizganie brzuchem na lodzie, czy też udawanie radosnej, podskakującej foki. Wszystkie te czynności wykonuje ubrany jedynie w kąpielówki, dogrzewając się od czasu do czasu butelką alkoholu.

Swoje wyczyny Apetor nagrywa, montuje i publikuje na kanale w serwisie YouTube. Jego otwartość i dziecięca beztroska z reguły spotyka się z pozytywnymi komentarzami widzów. Eckhoff niewiele mówi o tym, kim jest na co dzień — wiadomo tylko, że pracuje w fabryce w farb w Sandefjord.
Jeśli podoba Ci się ten artykuł i chcesz odwiedzać nas częściej, udostępnij go na Facebooku, skomentuj oraz polub nasz portal, by otrzymywać więcej treści, które mogą Cię zainteresować: