Na luzie,Nauka 30 stycznia 2013, 21:24

Tak mężczyźni znoszą bóle porodowe

Holenderscy dziennikarze Dennis Strom i Valerio Zen w swoim programie „Proefkonijne” („Króliki doświadczalne”) postanowili sprawdzić jak to jest rodzić dziecko.

Tak mężczyźni rodzą dzieci, fot. YouTube

Tak mężczyźni rodzą dzieci, fot. YouTube

Program słynie z różnych, zaskakujących eksperymentów, którym poddają się prezenterzy. Rok temu na przykład postanowili zjeść po kawałku swoich ciał przed kamerami.

Najnowszym eksperymentem dziennikarzy było sprawdzenie czy poród jest rzeczywiście tak bolesny, jak twierdzą kobiety. Mężczyznom zostały przymocowane do brzuchów elektrostymulatory wywołujące bolesne skurcze mięśni, podobne do tych, które odczuwają kobiety podczas porodu.

— Jak myślisz, będę krzyczał z bólu? — pytał Valerio przed włączeniem aparatury, który chwilę później sam odpowiedział na swoje pytanie. Dowcipy i żarty zamieniły się po dwóch godzinach w jęki i błagania o odłączenie elektrostymulatorów.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł i chcesz odwiedzać nas częściej, udostępnij go na Facebooku, skomentuj oraz polub nasz portal, by otrzymywać więcej treści, które mogą Cię zainteresować: