Wiadomości 24 grudnia 2012, 18:30

Moc świątecznych życzeń. Obama przez YouTube, królowa Elżbieta II w 3D

Głowy państw oraz szefowie rządów składają świąteczne życzenia. Barack Obama i Bronisław Komorowski na YouTube, premier Cameron w wojskowym obozie, a królowa Elżbieta II w technologii 3D.

Życzenia świąteczne z Białego Domu, fot. YouTube

Życzenia świąteczne z Białego Domu, fot. YouTube

— Życzymy Państwu nadziei i wiary w to, że wszelkie pojawiające się trudności, troski możemy przezwyciężyć, przede wszystkim dzięki drzemiącej w nas, w Polakach, energii, sile i odwadze — życzył wspólnie z małżonką prezydent Bronisław Komorowski w opublikowanym na serwisie YouTube filmie.

Poza prezydentem Bronisławem Komorowskim oraz Anną Komorowską, świąteczne życzenia złożyli między innymi kanclerz Niemiec Angela Merkel czy prezydent USA Barack Obama wraz z pierwszą damą Ameryki Michelle Obamą.

Premier Wielkiej Brytanii David Cameron śpiewał już kolędy wspólnie z brytyjskimi żołnierzami w Camp Bastion, z kolei królowa Elżbieta II jako pierwsza monarchini na świecie złoży świąteczne życzenia w telewizji BBC z użyciem technologii 3D.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł i chcesz odwiedzać nas częściej, udostępnij go na Facebooku, skomentuj oraz polub nasz portal, by otrzymywać więcej treści, które mogą Cię zainteresować: