Nauka 10 lutego 2013, 20:55

Mężczyźni nie mają ochoty na seks

Najnowsze badania dowodzą: To nie kobiety odmawiają seksu! Mężczyźni coraz częściej wymyślają wymówki, by… nie pójść do łóżka.

Mężczyźni coraz częściej wymyślają wymówki, by nie pójść do łóżka

Mężczyźni coraz częściej wymyślają wymówki, by nie pójść do łóżka

Jak informuje Daily Mail, mężczyźni częściej wymigują się od seksu ze swoimi partnerkami. Uzasadniają to szeregiem rozmaitych wymówek, jak np. złą pogodą czy serialem w telewizji.

Według wyników ankiety przeprowadzonej przez Lloyds Pharmacy Online Doctor na dwóch tysiącach badanych, 7 proc. mężczyzn przyznało się do braku erekcji, co ukrywają unikając zbliżenia ze swoją kobietą. Paradoksalnie , aż 16 proc. kobiet zdaje sobie sprawę z faktu, że ich mężczyzn dotknął problem impotencji.

Najciekawszymi wymówkami używanymi przez mężczyzn, którzy chcą uniknąć seksu, są m.in. opieka nad zwierzęciem, granie w gry komputerowe albo poczucie bycia przejedzonym po posiłku. Lekarze przestrzegają jednak, że prawdziwym powodem może być problem z uzyskaniem erekcji.

Badanie wykonano w związku z kampanią promującą leczenie dysfunkcji erekcji.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł i chcesz odwiedzać nas częściej, udostępnij go na Facebooku, skomentuj oraz polub nasz portal, by otrzymywać więcej treści, które mogą Cię zainteresować: