Ciekawostki 18 lutego 2013, 18:27

Kanadyjczycy polubili seks grupowy

Zaledwie 22 proc. Kanadyjczyków twierdzi, że nigdy nie spało z dwoma lub więcej partnerami w tym samym czasie, z kolei 29 proc. deklaruje otwartość na seks grupowy.

Kanadyjczycy polubili seks grupowy

Kanadyjczycy polubili seks grupowy

Jak czytamy na canada.com, ogólnokrajowy sondaż dotyczący życia seksualnego przeprowadziła firma Playtex wspólnie z Environics Research Group. Wyniki badań potwierdzają, że Kanadyjczycy stali się bardziej otwarci i liberalniejsi.

— Istnieje pewien stereotyp dotyczący Kanadyjczyków, że są oni bardzo spokojni, wycofani, zdystansowani — mówi Sohana Samanta, manager Playtexu. — W naszym badaniu odkryliśmy, że w rzeczywistości mieszkańcy Kanady są bardziej skłonni do przygód i ryzyka oraz bardziej nieskrępowani w kwestii seksualności niż dotychczas sądziliśmy. 8 proc. Kanadyjczyków uprawiała seks w canoe! — dodaje.

To swobodne podejście do intymności odzwierciedla nowa, kontrowersyjna kampania reklamowa produktów do higieny intymnej dla kobiet.

— Staramy się wykorzystać to, czego dowiedzieliśmy się o Kanadyjczykach aktywnych seksualnie. Sondaż sugeruje, że nie są zbyt pruderyjni — twierdzi Samanta.

Przeciętna badana osoba miała około dwunastu seksualnych partnerów. 23 proc. mężczyzn i 13 proc. kobiet twierdzi, że miało dwadzieścia lub więcej kochanków. Potrzeby seksualne zdają się wzrastać z wiekiem, ale aż 17 proc. Kanadyjczyków deklaruje, że było wiernych przez całe dotychczasowe życie jednemu partnerowi seksualnemu.

35 proc. Kanadyjczyków zapytanych o częstotliwość uprawiania seksu odpowiada: kilka razy na miesiąc. 33 proc. kocha się kilka razy w tygodniu. Co ciekawe, do pierwszej grupy należą przede wszystkim małżeństwa, do drugiej ludzie jeszcze randkujący.

Seks raz na miesiąc lub rzadziej uprawia jedna osoba na pięć, z kolei 8 proc. badanych kocha się codziennie.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł i chcesz odwiedzać nas częściej, udostępnij go na Facebooku, skomentuj oraz polub nasz portal, by otrzymywać więcej treści, które mogą Cię zainteresować: